Контакти

м. Вінниця
вул. Князів Коріатовичів, 209 а
(098) 430-99-22
takonderevich@gmal.com
11.00 до 20.00
Субота, Неділя - вихідні

Діагностика. Психо-корекція. Рекомендації

    Сейтінг: первинна консультація півтори години., в подальшому визначення роботи за результатом обстеження.
    Формат: індивідуальна конс. окремо батьків, сімейна – разом з дитиною; офлайн м. Вінниця, медичний центр, район Поділля
    Консультування батьків з питань виховання та вікових особливостей дітей та підлітків.
    Вікові криза 3-роківзміни у поведінці дитини, обумовлені усвідомленням свого «я».
    Підлітковий вікперіод дорослішання – один із найскладніших та відповідальних періодів становлення й розвитку психіки людини Він характеризується суперечностями, фізіологічними та психологічними змінами, кризами, i сам по собі не будучи хворобою може спровокувати виникнення глибоких психологічних проблем.  Підлітки більш вразливі до психотравми і частота виникнення ПТСР внаслідок травматизації значно вища ніж в дорослих. Перенесені психотравмуючі події в підлітковому віці, в великій мірі підвищують ризик психічних розладів в майбутньому.
    Консультування сімейне - відносини між людьми в сім'ї.
Сприйняття людиною себе і свого світу має особливий індивідуальний характер. Важливим є усвідомлення та прийняття того, яких задовільних станів слід прагнути, і що для цього потрібно робити.
У сучасному світі все більше людей звертаються за допомогою до психологів, щоб знайти рішення своїх проблем, розв'язати конфлікти, покращити свою якість життя та досягти особистого зростання. У Вінниці одним із відомих психологів, який надає якісне психологічне консультування, є Тетяна Сенчук.

   Тетяна Анатоліївна - висококваліфікований психолог з багаторічним досвідом роботи в галузі психотерапії та консультування. Вона володіє широким спектром знань і навичок, що дозволяють їй ефективно працювати з різними категоріями клієнтів. Тетяна має освіту в галузі психології, а також постійно підвищує свою кваліфікацію, беручи участь у різних тренінгах, семінарах та конференціях.
    Один з основних принципів роботи психолога - індивідуальний підхід до кожного клієнта. Вона розуміє, що кожна людина унікальна і має свої особисті потреби та цілі. Тому, під час психологічних консультацій, вона вміло створює довірчу атмосферу, в якій клієнти можуть відкрито висловити свої проблеми та почути підтримку.
    Психологічне консультування у Тетяни Сенчук орієнтоване на розв'язання різноманітних проблем. Вона пропонує індивідуальні консультації для дорослих, підлітків і дітей, де вона допомагає клієнтам зрозуміти їхні емоції, думки та поведінку. Тетяна також спеціалізується на роботі з парами, де вона надає допомогу у вирішенні конфліктів, покращенні комунікації та побудові здорових взаємин.
    Основними методиками, якими користується Тетяна Сенчук, є когнітивно-поведінкова терапія, психодинамічний підхід та сімейна системна терапія. Вона використовує ці методики для того, щоб допомогти клієнтам змінити негативні думки та переконання, зрозуміти корені їхніх проблем і покращити загальний стан психічного здоров'я.
    Окрім індивідуальних консультацій, психолог також проводить групові тренінги та семінари з певних тем, пов'язаних з психологією. Це дозволяє клієнтам обмінюватися досвідом, вчитися від інших та знайти підтримку в груповому середовищі.
    Якщо ви шукаєте психологічну допомогу у Вінниці, психолог Тетяна Сенчук може стати надійним партнером на вашому шляху до здоров'я та особистого розвитку. З її допомогою ви зможете знайти рішення своїх проблем, зрозуміти себе краще та змінити своє життя до кращого.
    Не соромтеся звертатися до фахівців і забезпечте собі підтримку, яку ви заслуговуєте. Тетяна Сенчук готова допомогти вам на кожному етапі вашого шляху до психологічного благополуччя.